+38 0342 72 07 22
+38 096 92 80 702
+38 066 388 62 49
м.Івано-Франківськ.
вул Промислова 2 б.
eko-if@ukr.net
Без названия (1) Ціна: 7700 $

Мережева сонячна система ( зелений тариф), 10кВт, 380В

.

Мережева система на Сонячних Батареях, 10кВт, 380В

Мережева електростанція не тільки генерує електроенергію на власні потреби, але і може віддавати надлишки електроенергії в електромережу. Продаючи електроенергію за «Зеленим тарифом» така станція володіє великим економічним ефектом у порівнянні з автономною сонячною електростанцією.

Як це працює.

Звичайна мережева сонячна електростанція складається з сонячних фотоелектричних панелей підключених до мережного інвертора. Мережевий інвертор підключається до електромережі споживача. Прилад обліку електроенергії має бути придатний для обліку генерації енергії в електромережу. Включений в електромережу інвертор перетворює постійний електричний струм від сонячних батарей в змінний синхронний з електромережею струм. В електромережі електрострум інвертора складається з мережевим електрострумом. Якщо через навантаження споживача сила струму буде менше ніж сила струму інвертора частина струму що не витрачається буде протікати в електромережу через прилад обліку електроенергії, а сам прилад обліку буде підраховувати генерацію енергії в електромережу.

Продуктивність електроенергії сонячною батареєю
Розрахунок продуктивності проводимо з урахуванням кліматичних особливостей місцевості за графіком інсоляції. Нижче наведено графік місячної і денної продуктивності протягом року (м. Запоріжжя) при оптимальному цілорічному фіксованому положенні сонячної панелі.

 

300W33

Реальне споживання електроенергії через втрати в інверторі буде менше продуктивності сонячних батарей.

 

Склад системи

250p

– Сонячна батарея (панель) 250Вт 24В, полікристалічна PLM-250P-60 – 40шт.;

Потужність 250Вт
Розмір 1640*992*40мм
Вага 18,1кг

 

 

 

 

 

gw10k-dt200

 

– Мережевий сонячний інвертор GoodWe 10кВт, трифазний (Модель GW10K-DT) – 1шт.;

Номінальна потужність змінного струму, Вт 10000Вт
Напруга змінного струму на виході, В 400В, згідно VDE0126-1-1/A1
Розмір 516*650*203
Вага 39

 

Площа Сонячних Батарей, кв. м. 65,3
Вага Сонячних Батарей, кг. 724
Продуктивність системи – кВт*год на рік(для м. Івано-Франківську) 13120

 

 

У вартість не включена вартість системи кріплень для Сонячних Батарей, яка складе:

-808USD-для випадку розміщення системи сонячних батарей на похилому даху.
-2431USD-для випадку розміщення системи сонячних батарей на плоскому бетонному даху або на палях на землі.
Система кріплень виготовлена з алюмінію і нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність кріплень і їх незначну вагу. Роботи з монтажу мережевої системи на Сонячних батареях, включаючи кабель, щити, запобіжники і т. д., обійдуться в суму близько 800USD.

Самостійне встановлення.

Сонячна панель повністю готова до зовнішнього встановлення, вона стійка до атмосферних впливів і являє собою міцну конструкцію з листа скла уклеєного в алюмінієву раму, фотоелектричні елементи нанесені під склом методом вакуумної ламінації і надійно герметизовані. Ніякого додаткового захисту сонячної батареї не потрібно. Панелі можна встановлювати як на землі так і над землею на різні відповідні конструкції або спеціально виготовлені конструкції. Рекомендуємо розташовувати сонячну батарею в місцях з максимальною оглядовістю південної частини небосхилу, враховуючи можливе потрапляння тіні. Оптимальне положення панелі орієнтовано на південь з кутом від горизонтального положення 35 грд. для використання протягом цілого року використання або 30 грд для весни, літа, осені або 60 грд взимку. Кріплення до несучих конструкцій сонячної панелі виконується відповідним кріпленням за алюмінієву раму, для кріплення на тильній стороні рами передбачені отвори.

На всіх електричних з’єднаннях постійного струму обов’язково дотримання полярності. Рекомендуємо перед монтажем перевірити полярність сонячної батареї, акумулятора за допомогою вимірювального приладу.

Для безпечної експлуатації сонячної електростанції необхідно виконати заземлення: конструкції для кріплення сонячної батареї або рами сонячної батареї. Також заземлюється металевий корпус інвертора.

 

gudw2tr

Інвертор призначений як для внутрішнього встановлення так і для встановлення на вулиці, на вертикальну площину в положенні згідно з його інструкції з дотриманням умов ефективного охолодження. Інвертор приєднується дотримуючи полярність безпосередньо до сонячної батареї роз’ємами MC4. У мережу змінного струму інвертор підключається через роз’єм в комплекті до інвертора. Обов’язково передбачайте між інвертором і електромережею апаратуру захисту від короткого замикання (запобіжники, автоматичні вимикачі), пристрій захисного відключення (УЗО), грозозахистний пристрій.

?
?