+38 0342 72 07 22
+38 096 92 80 702
+38 066 388 62 49
м.Івано-Франківськ.
вул Промислова 2 б.
eko-if@ukr.net

Новини

Українці розробили концепт робота-фермера на сонячних панелях

Команда фахівців з Дніпра розробила концеп автономного сільськогосподарського робота AgroSmart L на сонячних батареях. … продовження »

В Італії близько 500 тис домогосподарств встановили сонячні станції – в 350 разів більше ніж в Україні

В Італії близько 500 тисяч домогосподарств встановили сонячні електростанції для забезпечення власних енергопотреб. … продовження »


Китайці збудують на Закарпатті сміттєпереробний завод, який щодня прийматиме 400 тонн відходів

 

У Закарпатській області китайська компанія побудує сміттєпереробний завод. Про це на своєму сайті повідомляє глава Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль, передає Корреспондент.net. … продовження »

На Філіпінах з’явилась найкрупніша в світі сонячна електростанція на даху

Торговий центр на Філіппінах тепер може похвалитися найбільшою в світі комерційною сонячною електростанцією на даху, що має потужність 2,9 МВт і використовується для його електропостачання. Проект також є найбільшою приватною системою отримання сонячної енергії, призначеної для власного споживання в країні. … продовження »


Рада дозволила будувати сонячні електростанції в Чорнобильській зоні
Верховна Рада на вечірньому засіданні в четвер, 2 червня, прийняла законопроект “Про врегулювання окремих питань правового режиму території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

… продовження »

турецька компанія хоче виготовляти паливні брикети та палети на Львівщині

Директор турецької компанії ТОВ «Сімугер» Мурат Генчер повідомив, що його фірма хоче створити на території Турківського та Миколаївського районів два лісопереробні підприємства, що спеціалізуватимуться на виготовленні паливних брикетів, європалетів та пресованої плити з відходів виробництва. 

… продовження »


Храм в Парижі обладнають сонячними батареями

Новий собор Святої Трійці в Парижі буде опалюватися і освітлюватися від енергії сонячних батарей. Куполи виготовила компанія Solar Impulse, яка раніше розробила літак на сонячних батареях, який здійснив першу в світі кругосвітню подорож. … продовження »

В ПРИКАРПАТСЬКОМУ СЕЛІ ЗАПРАЦЮВАЛА СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ

В останні дні травня 2016 року запустили 10 кіловатну сонячну електростанцію в селі Татарів Івано-Франківської області. … продовження »


Скільки коштує утеплення всіх багатоповерхівок в Україні?

Для теплової модернізації усіх багатоповерхівок Україні потрібно 45 мільярдів гривень. … продовження »

Типові рішення з використанням сонячних колекторів

Високоякісний сонячний колектор сам по собі ще не гарантує ефективної роботи геліоустановки для отримання гарячої води. Все залежить від комплексного системного вирішення. Правильно сконструйована гелиоустановка покриває від 50 до 60% річної потреби приватного будинку в енергії для приготування гарячої води. … продовження »


?
?