+38 0342 72 07 22
+38 096 92 80 702
+38 066 388 62 49
м.Івано-Франківськ.
вул Промислова 2 б.
eko-if@ukr.net
001

Китайці збудують на Закарпатті сміттєпереробний завод, який щодня прийматиме 400 тонн відходів

 

У Закарпатській області китайська компанія побудує сміттєпереробний завод. Про це на своєму сайті повідомляє глава Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль, передає Корреспондент.net.

Китайська компанія China Western Power Industrial Co. готова побудувати сміттєпереробний завод і щодня приймати по 400 тонн твердих побутових відходів, які будуть перероблятися в електроенергію, не завдаючи при цьому шкоди навколишньому середовищу.

«Компанія об’їздила багато областей України зі своїм інвестиційним проектом, але вирішила зупинитися на Закарпатті, оскільки тільки тут від неї не просили грошей за безперешкодне ведення бізнесу. Принципову згоду на відкриття заводу з нашого боку, ті умови компанії, які залежать від місцевої влади, будуть виконані. Зараз ми підбираємо відповідну земельну ділянку», – заявив Москаль.

Відзначається, що запуск заводу зможе вирішити проблему сміття на Закарпатті.

«Завод перероблятиме не тільки свіжі відходи, а й сміття зі звалищ по всій області, яке збиралося там багато років. Зараз на Закарпатті 79 тільки зареєстрованих полігонів з відходами, а скільки стихійних, – ніхто не знає. Завод здатний переробити все це сміття, а через 30 років експлуатації фірма готова безкоштовно передати його органам влади».

Джерело інформації: ecotown.com.ua

?
?